ERL0512K400FKEB500
MFR.Part #
ERL0512K400FKEB500
JLCPCB Part #
C3355746
Description
-65℃~+175℃ 12.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors