RNC55H1842DSB14
MFR.Part #
RNC55H1842DSB14
JLCPCB Part #
C3436625
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors