H8178KDYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8178KDYA
JLCPCB Part #
C1407784
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS