Y000722K2190B9L
MFR.Part #
Y000722K2190B9L
JLCPCB Part #
C1469037
Description
-55℃~+125℃ 22.219kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS