Y000722R2390B9L
MFR.Part #
Y000722R2390B9L
JLCPCB Part #
C1464121
Description
-55℃~+125℃ 22.239Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS