HDZ519R90Q
MFR.Part #
HDZ519R90Q
JLCPCB Part #
C1497185
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 519.9Ω Metal foil resistor ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS