Y000720K0000D0L
MFR.Part #
Y000720K0000D0L
JLCPCB Part #
C1462509
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors