H420K5BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H420K5BYA
JLCPCB Part #
C1411709
Package
Plugin
Description
20.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS