Y00071R52000D9L
MFR.Part #
Y00071R52000D9L
JLCPCB Part #
C1462522
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.52Ω 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS