Y006215K0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y006215K0000T9L
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS