RNX0754M02FKEE
MFR.Part #
RNX0754M02FKEE
JLCPCB Part #
C1741299
Description
-55℃~+225℃ 2W 4.02MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS