Y00071K19400V9L
MFR.Part #
Y00071K19400V9L
JLCPCB Part #
C1483057
Description
-55℃~+125℃ 1.194kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS