Y00071K19000T9L
MFR.Part #
Y00071K19000T9L
JLCPCB Part #
C1473566
Description
-55℃~+125℃ 1.19kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS