Y000716K3250B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000716K3250B9L
JLCPCB Part #
C1463932
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16.325kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS