H815RBYA
MFR.Part #
H815RBYA
JLCPCB Part #
C1408785
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS