Y000716K3500B9L
MFR.Part #
Y000716K3500B9L
JLCPCB Part #
C1469147
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16.35kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS