Y0007161R054T9L
MFR.Part #
Y0007161R054T9L
JLCPCB Part #
C1492755
Description
-55℃~+125℃ 161.054Ω 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS