RN55E8450DBSL
MFR.Part #
RN55E8450DBSL
JLCPCB Part #
C1433023
Description
-65℃~+175℃ 125mW 845Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors