Y0007161R054A9L
MFR.Part #
Y0007161R054A9L
JLCPCB Part #
C1469329
Description
-55℃~+125℃ 161.054Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS