Y000715K8200V0L
MFR.Part #
Y000715K8200V0L
JLCPCB Part #
C1486158
Description
-55℃~+125℃ 15.82kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors