Y079320K0000A9L
MFR.Part #
Y079320K0000A9L
JLCPCB Part #
C1469017
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS