Y00071K82000V0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00071K82000V0L
JLCPCB Part #
C1483116
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors