RL20S273JB14
MFR.Part #
RL20S273JB14
JLCPCB Part #
C1436623
Description
-65℃~+175℃ 27kΩ 500mW Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors