PTF65549R00BXBF
MFR.Part #
PTF65549R00BXBF
JLCPCB Part #
C3377924
Description
-55℃~+150℃ 250mW 549Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors