Y000711K5000B9L
MFR.Part #
Y000711K5000B9L
JLCPCB Part #
C1469408
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS