RL20S682JB14
MFR.Part #
RL20S682JB14
JLCPCB Part #
C1438310
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors