CRCW12106K19FKEA
MFR.Part #
CRCW12106K19FKEA
JLCPCB Part #
C2086465
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS