Y0007115R154V9L
MFR.Part #
Y0007115R154V9L
JLCPCB Part #
C1483561
Description
-55℃~+125℃ 115.154Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS