Y0007115R541V9L
MFR.Part #
Y0007115R541V9L
JLCPCB Part #
C1483250
Description
-55℃~+125℃ 115.541Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS