Y0007112R000V9L
MFR.Part #
Y0007112R000V9L
JLCPCB Part #
C1494438
Description
-55℃~+125℃ 112Ω 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS