Y1445120R000V9L
MFR.Part #
Y1445120R000V9L
JLCPCB Part #
C1486104
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS