Y0007102R000V9L
MFR.Part #
Y0007102R000V9L
JLCPCB Part #
C1497072
Description
-55℃~+125℃ 102Ω 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS