XLD8A24CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
XLD8A24CAHM3/I
JLCPCB Part #
C3698462
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 11kW 180A 1uA 24V 26.7V 26V Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS