SM8S12A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SM8S12A-TP
JLCPCB Part #
C19992625
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 12V 14.7V 19.9V 332A@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS