XLD5A24CAHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
XLD5A24CAHM3/I
JLCPCB Part #
C3702801
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 120A 1uA 24V 26.7V 26V 7.7kW Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS