WSR5R2560FEB
MFR.Part #
WSR5R2560FEB
JLCPCB Part #
C4304842
Description
-65℃~+275℃ 256mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS