WSR5R2500FTA
MFR.Part #
WSR5R2500FTA
JLCPCB Part #
C4200015
Description
-65℃~+275℃ 250mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount