RER40F1R24RC02
MFR.Part #
RER40F1R24RC02
JLCPCB Part #
C1571661
Description
1.24Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance