P0805Y5102LNT
MFR.Part #
P0805Y5102LNT
JLCPCB Part #
C3976727
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS