ERC707K8700FHEB500
MFR.Part #
ERC707K8700FHEB500
JLCPCB Part #
C3437431
Description
-65℃~+175℃ 7.87kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS