WSR5R1200FTA
MFR.Part #
WSR5R1200FTA
JLCPCB Part #
C4073196
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount