WSR5R1100DEA
MFR.Part #
WSR5R1100DEA
JLCPCB Part #
C4348826
Description
-65℃~+275℃ 110mΩ 5W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS