TNPW0603169KBYEA
MFR.Part #
TNPW0603169KBYEA
JLCPCB Part #
C1717680
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS