WSR5R0115FTB
MFR.Part #
WSR5R0115FTB
JLCPCB Part #
C4271676
Description
-65℃~+275℃ 11.5mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount