WSR3R2000FEB
MFR.Part #
WSR3R2000FEB
JLCPCB Part #
C4250126
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS