RN50C6191DBSL
MFR.Part #
RN50C6191DBSL
JLCPCB Part #
C1425735
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors