WSR3R0247DEA
MFR.Part #
WSR3R0247DEA
JLCPCB Part #
C4073908
Description
-65℃~+275℃ 24.7mΩ 3W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS