WSR2R8200FEA
MFR.Part #
WSR2R8200FEA
JLCPCB Part #
C4281728
Description
-65℃~+275℃ 2W 820mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS