Y116940R0000Q0L
MFR.Part #
Y116940R0000Q0L
JLCPCB Part #
C4271318
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 40Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount