WSR2R7500FTA
MFR.Part #
WSR2R7500FTA
JLCPCB Part #
C4307398
Description
-65℃~+275℃ 2W 750mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount